Twój koszyk jest pusty


Zapraszamy na zakupy!

Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany nowościami i promocjami Świata Sypialni zasubskrybuj nasz newsletter:

Facebook


⇑ IDŹ NA GÓRĘ
TREE & GOOSE poduszka 3-komorowa puch gęsi 100%

TREE & GOOSE

Tree & Goose to kolekcja najwyższej jakości naturalnych puchowych wyrobów pościelowych. Wypełnienie to Polski biały puch gęsi 100%. Tkanina Silva Cotton – jest niezwykle przyjemna w dotyku i posiada znakomitą przepuszczalność powietrza.

PRODUKT DOSTĘPNY
109,00 zł


Tree&Goose poduszki

Najwyższej jakości, poduszka trzykomorowa puchowo-pierzowa.

Dostępny rozmiar:  40/40 - 0,27 kg

Wypełnienie:

Szlachetny polski biały puch i pierze gęsie o najwyższym stopniu czystości oraz sprężystości zapewnia odpowiednie wsparcie dla głowy oraz tulące odczucie miękkości.

Konstrukcja poduszek trzykomorowa.

Dwie zewnętrzne warstwy wypełnione są najwyższej jakości miękkim puchem 100% zapewniają miękkość i puszystość natomiast optymalny stopień twardości i sprężystości zapewnia środkowa komora wypełniona drobnymi piórkami w połączeniu z puchem.

Warstwy zewnętrzne miękki puch gęsi 100%

Warstwa wewnętrzna 15% puch, 85% drobne piórka

Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym wypełnionym miękkim puchem  pióra w komorze środkowej są w ogóle niewyczuwalne dla głowy. Poduszka jest miękka, puchata, bardzo wygodna i elegancka.

Tkanina zewnętrzna:
Naturalna tkanina wykorzystana w tej kołdrze – SilvaCotton® – jest produkowana w Niemczech z połączenia włókien bawełnianych i włókien z drewna buka austriackiego. Ta wysokiej jakości tkanina jest niezwykle przyjemna w dotyku posiada znakomitą przepuszczalność powietrza. Posiada nie tylko wysoką higroskopijność, ale równie szybko oddaje wilgoć na zewnątrz. Skład: Micro Modal 47 % Bawełna 53%

 

Użytkowanie:

 

 

 

  • Często wietrzyć.
  • Prać w temperaturze 40 C.
  • Używać łagodnego detergentu.
  • Lekko wirować.
  • Suszyć w średniej temperaturze.
  • Nie wystawiać na ostre światło słoneczne przez długi czas.
  • Można prać 1-2 razy w roku.

Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający całkowite bezpieczeństwo naszego puchu dla skóry. Każdego roku puch uszlachetniony w naszym Zakładzie jest poddawany szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty nasze posiadają cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 co potwierdza, że mogą być używane również przez dzieci.

Certyfikat NOMITE- dla osób uczulonych na kurz domowy.

Produkty Grupy Animex.